Golenie

Zdaje się, że kobiety muszą na co dzień wykonywać zdecydowanie więcej czynności, niż mężczyźni, żeby można było powiedzieć, że są zadbane. Nie zmienia to jednak faktu, że statystycznie to panowie mniej przykładają do tego wagę.

Oczywiście, mężczyznom nie można nic narzucać z góry. Jeśli jednak chcą podobać się kobietom, to powinni zwracać baczniejszą uwagę na swój wygląd.

Jednym z elementów, na który muszą zwracać uwagę panowie, jest golenie. Jedni mężczyźni lubią być gładko wygoleni, podczas gdy inni preferują noszenie bród czy też wąsów – to jest już indywidualna kwestia, jednak zawsze trzeba właściwie zadbać o swój zarost.

Jeśli golimy się na gładko, to powinniśmy korzystać z takich maszynek, które będą dobrze spełniały swoje funkcje. Ponadto, konieczne zdaje się używanie kosmetyków, które sprawią, że nasza skóra nie będzie wysuszona ani podrażniona.

Mężczyźni z zarostem powinni go odpowiednio przycinać, a ci z długimi brodami systematycznie je przeczesywać. Szeroko rozumianych akcesoriów do golenia nie powinno zabraknąć w kosmetyczce żadnego pana.