Najczęstsze błędy w feng shui

www.wirusopryszczki.pl

Urządzanie mieszkania zgodnie z zasadami feng shui rządzi się swoimi prawami. Nie zastosowanie ich w praktyce sprawi, że podstawowe cele nie zostaną zrealizowane. Błędy przytrafiają się każdemu. Najczęściej dotyczą one jednak osób początkujących. Poważnym błędem są brudne okna.

Trzeba bowiem pamiętać, że okna pełnią ważną funkcję w każdym mieszkaniu. Zdaniem wielu Chińczyków stanowią oczy mieszkania. Z tego powodu należy zadbać o ich czystość. Warto dopilnować również, żeby wszelkie urządzenia sanitarne działały sprawnie. W szczególności dotyczy to kranów.

Koniecznie pochowajmy również wszelkie ostre przedmioty. Noże czy nożyczki powinny być zamknięte w szufladach. Wyrzucajmy także suche kwiaty z naszego mieszkania. Zgodnie z symboliką feng shui, negatywnie wpływają one na nasze życie. Do jednych z najważniejszych zasad feng shui zalicza się porządek.

profesjonalna obsługa klienta w call center call center w zasięgu ręki stoły biesiadne

Bałagan jest niedopuszczalny, ponieważ odwzorowuje się w każdym aspekcie życia. Jeśli mamy w mieszkaniu zepsute przedmioty, to albo je naprawmy, albo wyrzućmy.