Parkiet w przedpokoju – tak czy nie?

www.lumi-domofony.pl

Podłoga w przedpokoju powinna być nie tylko odporna na ścieranie, ale także nie powinna przyjmować wilgoci. Duże znaczenie ma także sposób pielęgnacji i czyszczenia. Jeśli wybierzemy źle, będziemy musieli codziennie sprzątać, a podłoga będzie szybko ulegała zniszczeniu. Zatem, czy parkiet w przedpokoju na pewno będzie dobrym pomysłem? Choć drewniany parkiet wygląda bardzo ładnie, trzeba pamiętać, że w praktyce może nie zdać egzaminu. Zwłaszcza nie poleca się go w mieszkaniach i domach, w których mieszkają duże rodziny.

Nowoczesne Łóżeczka i kojce dziecięce do nabycia w naszym sklepie Sprzedawca produktów cole&son poznań to pewność jakości

Weź po uwagę, że przedpokój będzie najbardziej eksploatowanym pomieszczeniem, a więc drewniana powierzchnia cały czas będzie pracować. Co ważne, parkiet jest mniej odporny na ścieranie i zabrudzenia niż płytki ceramiczne lub kamień. Nie raz zdarzy Ci się pewnie wejść do przedpokoju w mokrych, zabłoconych butach, co także będzie działać na jego niekorzyść. Poza tym wymaga on częstej konserwacji i pielęgnacji, w przeciwnym razie, zrobi się brzydki i szybko się zniszczy. Co prawda można go poddawać zabiegowi cyklinowania, jednak jest to drogie rozwiązanie.