Wyposażenie domów przyszłości

Dziś nasze domy – jeśli chodzi o wyposażenie – coraz mniej przypominają te, w których żyli nasi dziadkowie czy nawet rodzice. Nowoczesne sprzęty AGD – mikrofale, elektryczne grille i kapsułkowe ekspresy do kawy oraz sprzęty elektroniczne, takie jak kina domowe czy plazmowe telewizory, czynią z naszych domów miejsca, które jeszcze niedawno mogliśmy podziwiać wyłącznie na filmach science-fiction.

zarządzanie nieruchomościami szczecin Jandach oferuje nowe domy z ogródkiem Skórzewo dla rodziny na kredyt

Rozwoju technologicznego nie da się jednak zatrzymać – pewnym więc jest, że wyposażenie naszych domów będzie ewoluowało w kierunku coraz większego zautomatyzowania. Eksperci twierdzą, że powszechną rzeczą stanie się podłączenie sprzętów do Internetu.

Tak niewątpliwie będzie działo się z telewizorami oraz sprzętem AGD, który sam będzie mógł zamawiać jedzenie do naszego domu. „Nową twarz” otrzymają jednak przedmioty zupełnie niekojarzące się obecnie z elektroniką, np.

lustra. Jedna z firm już teraz stworzyła prototyp tego sprzętu codziennego użycia, który na bieżąco będzie analizował naszą kondycję fizyczną, a także to czy poprawnie się odżywiamy i dostarczamy organizmowi wszystkim niezbędnych składników.